Chocolade kerstboom “Red Velvet”
Dé kerstkleur bij uitstek: warm fluweelrood, oftewel Red Velvet. Deze sfeervolle chocolade kerstboom is voorzien van een prachtige kerstbedrukking in luxe rode uitstraling.
De chocolade kerstboom weegt maar liefst 175 gram en is heerlijk om alleen van te genieten of samen te delen tijdens de feestdagen.
Een bijzonder kerstgeschenk waarbij hoogwaardige chocolade wordt gecombineerd met een unieke en feestelijke vormgeving.
Dit kerstcadeau is bovendien uitstekend geschikt voor brievenbuspost. Je kunt de chocolade kerstboom per stuk bestellen of in grote aantallen laten versturen.
Wij kunnen de kerstgeschenken rechtstreeks tot op de deurmat van jouw ontvangers bezorgen — van één adres tot duizenden verschillende adressen.
175 gram sfeervolle kerstchocolade in luxe Red Velvet uitvoering, perfect voor brievenbusverzending.
| Artikelnummer | CS00007.083 |
|---|---|
| Brutogewicht | 210g |
| Nettogewicht | 175g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x153x20mm |
| Brievenbus | Ja |
| EAN | 8720941528563 |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |



































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.