Chocolade kerstboom met eigen design | gepersonaliseerde kerstchocolade
Op zoek naar een origineel chocoladegeschenk voor Kerst dat écht opvalt? Verras collega’s, medewerkers of relaties met een unieke chocolade kerstboom voorzien van jouw eigen design, logo of foto.
Voor deze gepersonaliseerde kerstboom gebruiken wij uitsluitend duurzaam geproduceerde Cocoa Horizons chocolade van het Belgische chocolademerk Barry Callebaut. Zo geef je niet alleen een smaakvol, maar ook een verantwoord kerstcadeau.
Dankzij de mogelijkheid om iedere chocolade kerstboom te personaliseren, creëer je eenvoudig een opvallend en persoonlijk eindejaarsgeschenk dat perfect aansluit bij jouw bedrijf of boodschap.
Deze gepersonaliseerde chocolade kerstboom is verkrijgbaar vanaf 10 stuks per design of foto.
Een duurzame chocolade kerstboom met eigen ontwerp — origineel, persoonlijk en heerlijk om te geven.
| Artikelnummer | CS00007.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 210g |
| Nettogewicht | 175g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x153x20mm |
| EAN | 8720941514344 |
| Brievenbus | Ja |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Ja |





































zimerovertover –
Hello, Neat post. There’s a problem along with your web site in internet explorer, may test this?K IE nonetheless is the marketplace leader and a huge component to other people will miss your fantastic writing due to this problem.
https://www.zimerovertover.com