Chocolade paasei Color | melk | verzenddoos | 90 gram
Op zoek naar een eenvoudig per post te versturen paasgeschenk voor klanten, collega’s of medewerkers? Dan is dit feestelijke chocolade paasei Color de perfecte keuze.
De slimme cadeauverpakking fungeert tegelijkertijd als verzendverpakking, waardoor het paascadeau eenvoudig, voordelig én snel verzonden kan worden.
Het paasei wordt gemaakt van heerlijke melkchocolade en heeft een vrolijke uitstraling die perfect past bij Pasen.
Met een gewicht van 90 gram en een formaat van 14 x 9,5 cm is dit chocolade paasei ideaal geschikt voor verzending als paasmailing.
Een smakelijk en praktisch paasgeschenk dat rechtstreeks bij de ontvanger op de deurmat kan worden bezorgd.
Melkchocolade paasei in handige verzenddoos — ideaal voor paasmailings per post.
| Artikelnummer | SA00025.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 175g |
| Nettogewicht | 90g |
| Afmetingen (LxBxH) | 181x115x28mm |
| Brievenbus | Ja |
| EAN | 8720941529041 |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.