Bedrukte chocolade paashaas in geschenkverpakking
Feestelijker wordt het bijna niet: een vrolijk bedrukte chocolade paashaas in een luxe geschenkverpakking — hét ultieme paascadeau.
De paashaas wordt gemaakt van heerlijke melkchocolade en afgewerkt met een dun laagje witte chocolade, waarop de kleurrijke bedrukking wordt aangebracht.
Dankzij de fleurige uitstraling en luxe verpakking is deze chocolade paashaas perfect als paasgeschenk voor medewerkers, klanten, relaties, vrienden of familie.
Of je nu één exemplaar nodig hebt of een grote oplage van duizenden stuks — wij verzorgen het volledig voor je.
Melkchocolade paashaas met kleurrijke bedrukking in luxe geschenkverpakking.
| Artikelnummer | CI00016.008 |
|---|---|
| Brutogewicht | 208g |
| Nettogewicht | 170g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x153x20mm |
| Brievenbus | Ja |
| EAN | 8720941529416 |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |




































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.