Chocolade eitjes en paashaasjes assorti, heerlijke smaken en vrolijke kleurtjes, gemaakt van heerlijke Belgische, duurzame chocolade (de exacte inhoud kan ietwat afwijken van de foto) Een verrassing voor iedereen.
| Artikelnummer | SA00033.002 |
|---|---|
| Brutogewicht | 320g |
| Nettogewicht | 312g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x153x20mm |
| Brievenbus | Ja |
| EAN | 8720941529249 |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.