De absolute paas-bestseller; een prachtig chocolade paasei in een luxe geschenkverpakking, verkrijgbaar in melk, witte of pure chocolade. Verras jouw relaties met deze chocolade paasverrassing. De afmetingen van het paasei zijn 14 x 9,5 cm.
| Artikelnummer | SA00036.003 |
|---|---|
| Brutogewicht | 125g |
| Nettogewicht | 95g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x153x20mm |
| Brievenbus | Ja |
| EAN | 8720941529072 |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |























