Verrassen voor Pasen wordt met deze kleurige paaseitjes (diverse smaken) wel héél eenvoudig; Stuur deze paasattentie makkelijk en zonder breukrisico per post, of leg je dit cadeau toch liever bij de ontvangers op de bureau? Dat kan natuurlijk allebei.
| Artikelnummer | SA00021.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 212g |
| Nettogewicht | 150g |
| Afmetingen (LxBxH) | 155x125x20mm |
| Brievenbus | Ja |
| EAN | 8720941529126 |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.