Chocolade paaskuiken met paasdecoratie
Wat een kuiken! Dit vrolijke paaskuiken van chocolade brengt direct de gezellige paassfeer in huis.
Het chocolade kuiken is feestelijk afgewerkt met kleurrijke paasdecoratie en een vrolijke decoratie-dip in echte paaskleuren.
Dankzij de speelse uitstraling en heerlijke chocolade is dit een leuk en smaakvol cadeau voor Pasen.
Perfect als kleine verrassing voor collega’s, relaties, vrienden, familie of als feestelijke toevoeging aan de paastafel.
Vrolijk chocolade paaskuiken met kleurrijke paasdecoratie en feestelijke uitstraling.
| Artikelnummer | SA00022.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 245g |
| Nettogewicht | 245g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x153x20mm |
| Brievenbus | Ja |
| EAN | 8720941528969 |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |



































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.