Een paashaas van overheerlijke melkchocolade. Verpakt in een mooie tranparante folie.
| Artikelnummer | SA00032.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 100g |
| Nettogewicht | 100g |
| Afmetingen (LxBxH) | 60x60x170mm |
| Brievenbus | Ja |
| EAN | 8720941529225 |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.