Echt goed voor de dag komen bij klanten of collega's? Verras hen met deze lachende paashaas van wel 200 gram. Gemaakt van heerlijke en eerlijke Belgische chocolade.
| Artikelnummer | SA00032.002 |
|---|---|
| Brutogewicht | 200g |
| Nettogewicht | 200g |
| Afmetingen (LxBxH) | 90x90x200mm |
| Brievenbus | Ja |
| EAN | 8720941529218 |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.