Een paas-verrassing in een wel héél mooie uitvoering. Massieve chocolade paaseitjes, bestrooid met luxe nootjes, fruit en ander lekkers. Wat kan je jouw relaties beter sturen?
| Artikelnummer | SA00038.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 251g |
| Nettogewicht | 201g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x153x20mm |
| Brievenbus | Ja |
| EAN | 8720941529140 |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.