Duurzame chocolade kerstboom geschikt voor postverzending
Voor deze feestelijke chocolade kerstboom zijn vrolijke kerstkleuren gecombineerd met heerlijke duurzaam geproduceerde Belgische chocolade.
Daarnaast is dit kerstgeschenk extra milieubewust verpakt: in de volledige verpakking is geen plastic of kunststoffolie verwerkt. Er wordt uitsluitend gebruikgemaakt van papier en karton.
Dat maakt deze kerstboom niet alleen heerlijk om te geven, maar ook een bewuste keuze voor het milieu.
Bovendien is deze chocolade kerstboom perfect geschikt voor verzending per post. De luxe geschenkdoos fungeert namelijk tegelijkertijd als handige post-verzenddoos.
Ideaal om medewerkers, klanten, relaties, vrienden of familie rechtstreeks op de deurmat te verrassen tijdens de feestdagen.
Duurzame Belgische chocolade kerstboom in volledig plasticvrije verpakking én geschikt voor postverzending.
| Artikelnummer | SA00029.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 181g |
| Nettogewicht | 92g |
| Afmetingen (LxBxH) | 220x155x30mm |
| Brievenbus | Ja |
| EAN | 8720941528693 |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |


































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.