Bedrukte melkchocolade paashaas in luxe verpakking
Feestelijker wordt het bijna niet: een vrolijk bedrukte paashaas in een luxe geschenkverpakking — perfect als origineel paascadeau.
De paashaas is gemaakt van heerlijke melkchocolade en afgewerkt met een dun laagje witte chocolade, waarop de kleurrijke bedrukking wordt aangebracht.
Dankzij de fleurige uitstraling en stijlvolle verpakking is deze chocolade paashaas ideaal om medewerkers, klanten, relaties, vrienden of familie mee te verrassen tijdens Pasen.
Of je nu één exemplaar nodig hebt of een grote oplage van duizenden stuks — wij regelen het volledig voor je.
Feestelijke melkchocolade paashaas met kleurrijke bedrukking in luxe geschenkverpakking.
| Artikelnummer | CI00016.010 |
|---|---|
| Brutogewicht | 208g |
| Nettogewicht | 170g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x153x20mm |
| Brievenbus | Ja |
| EAN | 8720941529423 |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |


































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.