Chocolademijter “Fijne Pakjesavond”
Een heerlijke chocolademijter, gemaakt van verrukkelijke Belgische chocolade van het topmerk Barry Callebaut.
De mijter is voorzien van een feestelijke wens voor een fijne pakjesavond — dé avond die onlosmakelijk verbonden is met Sinterklaas.
Een mijter en pakjesavond vormen samen een echte twee-eenheid, waardoor dit chocoladegeschenk perfect past bij de gezellige sfeer van de feestdagen.
Een origineel en smaakvol cadeau om medewerkers, klanten, relaties, vrienden of familie mee te verrassen tijdens Sinterklaas.
Belgische chocolademijter met feestelijke wens voor een fijne pakjesavond.
| Artikelnummer | CS00006.071 |
|---|---|
| Brutogewicht | 210g |
| Nettogewicht | 175g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x153x20mm |
| Brievenbus | Ja |
| EAN | 8720941528662 |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |




































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.