Chocolade Sinterklaasmijter met strooigoed print
De Sinterklaasmijter is misschien wel één van de meest herkenbare symbolen van Sinterklaas. Daarom hebben wij deze iconische mijter uitgevoerd in heerlijke chocolade.
De chocolade mijter wordt afgewerkt met een luxe marsepeinen schild, voorzien van een haarscherpe afbeelding van traditioneel strooigoed.
De combinatie van chocolade, marsepein en de sfeervolle Sinterklaasprint zorgt voor een feestelijk en origineel cadeau met een echte Sinterklaasuitstraling.
Perfect om medewerkers, klanten, relaties, vrienden of familie tijdens de feestdagen mee te verrassen.
Een feestelijke chocolade mijter met marsepeinen schild en haarscherpe strooigoed-print.
| Artikelnummer | CS00006.073 |
|---|---|
| Brutogewicht | 210g |
| Nettogewicht | 175g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x153x20mm |
| Brievenbus | Ja |
| EAN | 8720941528679 |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |





































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.