Chocoladeletter N – pure chocolade | vegan | rode vensterdoos | 80g
Deze pure chocoladeletter N wordt gemaakt van duurzaam geproduceerde Cocoa Horizons chocolade van het Belgische topmerk Barry Callebaut.
De chocoladeletter N puur weegt 80 gram en heeft een intense chocoladesmaak voor de echte liefhebber van pure chocolade.
Alle chocoladeletters worden vervaardigd van hoogwaardige Belgische chocolade en zijn niet alleen heerlijk van smaak, maar ook verantwoord geproduceerd.
De letter wordt per stuk verpakt in een stijlvolle rode vensterdoos en is eenvoudig online te bestellen vanaf 1 stuk.
100% vegan — 80 gram pure Belgische chocolade van topkwaliteit.
| Artikelnummer | CL00169.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 110g |
| Nettogewicht | 80g |
| Afmetingen (LxBxH) | 155x125x20mm |
| EAN | 8720941525692 |
| Brievenbus | Ja |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |




































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.