Chocolade wenskaart met foto – 24 bonbons met hazelnoot-praliné
Wil je een cadeau geven dat écht persoonlijk voelt? Met deze chocolade wenskaart met foto verras je met een unieke combinatie van herinnering en smaak. Een luxe geschenk dat direct binnenkomt.
Jouw foto op chocolade wordt haarscherp geprint op 24 bonbons met hazelnoot-praliné vulling. Samen vormen ze één geheel waarin jouw afbeelding perfect tot leven komt.
Deze gepersonaliseerde chocolade met foto is ideaal als cadeau voor collega’s, medewerkers, vrienden of geliefden. Een bijzonder moment, vertaald naar een tastbare en smaakvolle beleving.
Verpakt in een luxe rode geschenkdoos en te bestellen vanaf 1 stuk, is dit een flexibel en exclusief chocolade geschenk voor elke gelegenheid.
Een herinnering om te delen — en samen van te genieten.
| Artikelnummer | CI00007.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 350g |
| Nettogewicht | 276g |
| Afmetingen (LxBxH) | 208x122x22mm |
| EAN | 8720941514276 |
| Brievenbus | Ja |
| Geefmoment - consument | Afscheid, Bedankt, Beterschap, Denken aan, Gefeliciteerd, Jubileum, Liefde, Nieuwe baan, Sorry, Sterkte, Verhuizing, Verjaardag |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Ja |
Bewaaradvies
Bewaren op een koele, droge, geurloze en donkere plek, tussen de 12 en 20 graden. Bij voorkeur in de originele verpakking. Belangrijk: chocolade nooit in de koelkast bewaren.Inkten & transfersheets
Ingrediënten: Maiszetmeel, cacaoboter, suiker, gemodificeerd zetmeel: E1422, aardappelzetmeel, water, gedroogd kippeneiwit, magere melkpoeder, olijfolie, zout, bevochtigingsmiddel E422, emulgator: E433, kleurstoffen: E102, E110, E122: kan de activiteit en concentratie van kinderen negatief be“»nvloeden, E133, E151. Coating: E904. Allergie informatie: Kippeneiwit, Melk.Pralines met hazelnootvulling
Ingrediënten: Suiker, hazelnoten, cacaomassa, cacaoboter, volle melkpoeder, emulgator: sojalecithine, natuurlijk vanille aroma. Ten minste 27% cacaobestanddelen. Allergie informatie: Melk, noten, soja. Kan sporen van gluten bevatten. Bewaaradvies: Koel en Droog| Voedingswaarde per 100 gram | Pralines met hazelnootvulling |
| Energie | 555 kcal / 2319 kJ |
| Vet / waarvan verzadigd vet | 34.2 g / 14.0 g |
| Koolhydraten / waarvan suikers | 53.8 g / 52.7 g |
| Eiwit | 6.6 g |
| Zout | 0.11 g |
Offerte op maat
Wil je graag een offerte voor grotere aantallen of speciaal maatwerk? Gebruik dan dit formulier om een offerte aan te vragen. Doorgaans ontvang je deze binnen enkele werkuren.Contact
Wij zijn op werkdagen van 08:30 tot 17:00 uur telefonisch bereikbaar op +31 (0)46 475 81 07. Je kunt ons ook een e-mailbericht sturen of maak gebruik van ons contactformulier. Ook kun je onze AI Chat 'Vianne' vragen. Je vind het chatsymbool rechtsonder in het scherm. Als Vianne het ontwoord niet weet kun je 'MENS' typen om tijdens kantooruren een medewerker te spreken. Wij helpen jou graag verder!- LogoPraline (SJAB 07) (342 KB)

CI00007.001 (181 KB / 1080px x 1080 px)





































