Verrassen voor Pasen wordt met deze kleurige paaseitjes (diverse smaken) wel héél eenvoudig; Stuur deze paasattentie makkelijk en zonder breukrisico per post, of leg je dit cadeau toch liever bij de ontvangers op de bureau? Dat kan natuurlijk allebei.
| Artikelnummer | SA00005.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 285g |
| Nettogewicht | 240g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x153x20mm |
| Brievenbus | Nee |
| EAN | 8720941512012 |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.