Chocolaatjes Sinterklaas – 12 stuks | chocolade sinterklaascadeau in geschenkdoos
Op zoek naar een origineel Sinterklaas cadeau? Sla de standaard chocoladeletter over en kies voor deze feestelijke set van 12 chocolaatjes met Sinterklaasdecoratie.
De chocolaatjes zijn voorzien van vier verschillende Sinterklaas designs en zorgen voor een speelse en smaakvolle verrassing tijdens de feestdagen.
Ideaal als Sinterklaas geschenk voor collega’s, medewerkers, klanten of familie. Een leuke en toegankelijke traktatie die perfect past bij pakjesavond.
Verpakt in een stijlvolle geschenkdoos is dit chocolade cadeau direct klaar om te geven of te versturen.
12 chocolaatjes — een feestelijke en smakelijke verrassing voor Sinterklaas.
| Artikelnummer | CG00002.008 |
|---|---|
| Brutogewicht | 161g |
| Nettogewicht | 132g |
| Afmetingen (LxBxH) | 200x115x15mm |
| EAN | 8720941502969 |
| Brievenbus | Ja |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |




































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.