Chocoladeblokjes Pasen | melk/wit | 11 gram
Vrolijke bedrukte chocolaatjes voorzien van feestelijke paasdecoraties, perfect om uit te delen tijdens Pasen.
Dit assortiment bestaat uit 100 chocoladeblokjes met verschillende kleurrijke paasdesigns voor een speelse en feestelijke uitstraling.
De chocoladeblokjes zijn gemaakt van heerlijke melk- en witte chocolade en vormen een smaakvolle traktatie voor collega’s, klanten, bezoekers of familie.
Ideaal om neer te zetten op de balie, te serveren bij de koffie of uit te delen als klein paasgeschenk.
Ieder chocoladeblokje weegt 11 gram.
Assortiment van 100 bedrukte paaschocolaatjes met vrolijke paasdesigns in melk- en witte chocolade.
| Artikelnummer | SA00023.002 |
|---|---|
| Brutogewicht | 1.100g |
| Nettogewicht | 1g |
| Afmetingen (LxBxH) | 225x295x75mm |
| Brievenbus | Ja |
| EAN | 8720941529010 |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |



































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.