Melkchocoladeletter S met logoschildje
Deze heerlijke melkchocoladeletter S is feestelijk afgewerkt met stijlvolle witte chocotoefjes en voorzien van een persoonlijk logoschildje.
Het logoschildje kan bedrukt worden met jouw eigen bedrijfslogo, naam of boodschap, waardoor deze chocoladeletter een uniek en persoonlijk cadeau wordt.
De chocoladeletter wordt gemaakt van duurzaam geproduceerde Belgische chocolade, volledig vervaardigd onder Cocoa Horizons certificering.
Dankzij de luxe afwerking en persoonlijke uitstraling is deze chocoladeletter ideaal als origineel relatiegeschenk voor medewerkers, klanten of zakelijke relaties tijdens Sinterklaas.
Duurzame melkchocoladeletter S met witte chocotoefjes en gepersonaliseerd logoschildje.
| Artikelnummer | LL00160.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 275g |
| Nettogewicht | 235g |
| Afmetingen (LxBxH) | 150x210x20mm |
| Brievenbus | Ja |
| EAN | 8720941529515 |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Ja |






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.