Melkchocolade paashaas met kleurrijke decoratie
Wat hoort er meer bij het echte paasgevoel dan een vrolijke paashaas? Deze feestelijke chocolade paashaas brengt direct het ultieme voorjaarsgevoel in huis.
De paashaas is gemaakt van heerlijke melkchocolade en vormt een smaakvol en origineel paascadeautje voor jong en oud.
Daarnaast is de chocolade paashaas prachtig gedecoreerd met fleurige en kleurrijke decoballen en vrolijke discodip, wat zorgt voor een extra feestelijke uitstraling.
Perfect als paasgeschenk, tafeldecoratie of kleine verrassing tijdens de paasdagen.
Een vrolijke melkchocolade paashaas vol kleur, decoratie en paasbeleving.
| Artikelnummer | SA00007.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 205g |
| Nettogewicht | 175g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x153x20mm |
| EAN | 8720941514337 |
| Brievenbus | Ja |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |


































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.