Luxe sierdoos met handgemaakte gevulde paaseitjes
Een prachtige sierdoos gevuld met ambachtelijke handgemaakte paaseitjes met de meest verrukkelijke vullingen.
Geniet van verrassende smaken zoals onder andere karamel, framboos en pistache, zorgvuldig samengesteld voor een luxe smaakbeleving.
Ieder paaseitje wordt met veel aandacht en vakmanschap gemaakt, vol Limburgse passie en liefde voor chocolade.
Een stijlvol en smaakvol cadeau voor Pasen, perfect om te delen met collega’s, relaties, vrienden of familie.
Ambachtelijke gevulde paaseitjes in luxe verpakking met verrassende smaken.
| Artikelnummer | SA00003.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 253g |
| Nettogewicht | 185g |
| Afmetingen (LxBxH) | 195x145x25mm |
| EAN | 8720941505885 |
| Brievenbus | Ja |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |



































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.