Chocoladeletter S – melkchocolade | rode vensterdoos | 80g
Deze heerlijke chocoladeletter S is niet alleen ontzettend lekker, maar ook verantwoord geproduceerd. Wij werken uitsluitend met duurzaam geproduceerde Cocoa Horizons chocolade van het Belgische topmerk Barry Callebaut.
De chocoladeletter weegt 80 gram en wordt gemaakt van romige Belgische melkchocolade met een volle en zachte smaak.
De letter wordt verpakt in een stijlvolle rode vensterdoos en is eenvoudig online te bestellen vanaf 1 stuk.
Chocoladeletter S verkrijgbaar in meerdere varianten
Op zoek naar een grotere uitvoering van de chocoladeletter S? Deze letter is ook verkrijgbaar in een luxe variant van 200 gram.
Daarnaast kunnen wij als specialist in gepersonaliseerde chocolade ook chocoladeletters met eigen print leveren, bijvoorbeeld voorzien van jouw logo, afbeelding of ontwerp.
80 gram Belgische melkchocolade — duurzaam geproduceerd en verkrijgbaar in verschillende varianten.
| Artikelnummer | CL00226.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 110g |
| Nettogewicht | 80g |
| Afmetingen (LxBxH) | 155x125x20mm |
| EAN | 8720941526484 |
| Brievenbus | Ja |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |




































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.