Na Vasten, Aanvallen – Tijd om samen te genieten
Een maand van bezinning. Van discipline. Van samen aftellen naar dat ene moment waarop alles weer mag bruisen.
En dan is het zover.
De tafel wordt gevuld. De deur staat open. Familie en vrienden schuiven aan. En ergens tussen het lachen en het bijpraten schuift deze kleurrijke snoepdoos over tafel.
Na Vasten, Aanvallen.
Een knipoog. Een glimlach. Een uitnodiging om te genieten.
Deze luxe snoepdoos is gevuld met een vrolijke mix van zoet en zuur snoep – 100% HALAL en volledig alcoholvrij. Zachte fruitige gummies, frisse zurige smaken en een explosie van kleuren maken elke greep in de doos tot een kleine verrassing.
De stijlvolle Suikerfeest-wikkel Na Vasten, Aanvallen geeft het cadeau karakter. Speels, feestelijk en precies passend bij het moment waarop samen genieten centraal staat. Ook perfect als geschenk tijdens het Offerfeest (Eid al-Adha).
- 100% HALAL
- Volledig alcoholvrij
- Zoet & zuur gemengde snoepmix
- Luxe Suikerfeest thema wikkel
- Geschikt als Suikerfeest of Offerfeest geschenk
Na Vasten, Aanvallen.
Omdat vieren soms gewoon betekent: samen proeven, lachen en nog een handje pakken.
| Artikelnummer | SW00002.021 |
|---|---|
| Brutogewicht | 285g |
| Nettogewicht | 250g |
| Afmetingen (LxBxH) | 207x153x20mm |
| Geefmoment - consument | Gefeliciteerd |
| Brievenbus | Ja |
| EAN | 8720941531525 |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |
































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.