Chocoladeletter A – witte chocolade | vensterdoos 80g
Op zoek naar een smaakvol en stijlvol Sinterklaas cadeau? Deze chocoladeletter A van witte chocolade is een heerlijke traktatie die bij iedereen in de smaak valt.
De letter van chocolade is gemaakt van romige witte Belgische chocolade en biedt een zachte, zoete smaakbeleving.
Deze chocoladeletter wordt geproduceerd met duurzame Cocoa Horizons chocolade van Barry Callebaut, wat garant staat voor kwaliteit en verantwoorde herkomst.
Verpakt per stuk in een stijlvolle rode vensterdoos is dit chocolade cadeau perfect om uit te delen, te versturen of cadeau te geven.
80 gram witte chocolade — een romige klassieker voor elk Sinterklaasmoment.
| Artikelnummer | CL00012.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 110g |
| Nettogewicht | 80g |
| Afmetingen (LxBxH) | 155x125x20mm |
| EAN | 8720941518816 |
| Brievenbus | Ja |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |



































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.