Adventskalender met Belgische kerstchocolade
24 dagen uitpakplezier tijdens de Adventstijd met deze feestelijke adventskalender vol chocolade.
Iedere dag opent de ontvanger een nieuw venstertje met heerlijke verrassingen zoals melkchocolade kerststerren, kerstbomen, rendieren en vrolijk bedrukte kerstchocolaatjes.
Een feestelijk cadeau om te geven, maar zeker ook een feestje om iedere dag opnieuw uit te pakken.
De inhoud bestaat uit 24 chocoladeblokjes, gemaakt van 100% duurzaam geproduceerde chocolade van het Belgische chocolademerk Barry Callebaut.
Perfect als sfeervol kerstgeschenk voor medewerkers, klanten, relaties, vrienden of familie tijdens de decembermaand.
24 dagen genieten van duurzame Belgische kerstchocolade in een feestelijke adventskalender.
| Artikelnummer | SA00012.006 |
|---|---|
| Brutogewicht | 260g |
| Nettogewicht | 240g |
| Afmetingen (LxBxH) | 340x240x15mm |
| Brievenbus | Ja |
| EAN | 8720941529607 |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |




































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.