Luxe chocoladeletter S “Fijne Sinterklaas” | melk | 200 gram
Een fijn én lekker Sinterklaasfeest wensen? Dat lukt zeker met deze verrukkelijke luxe chocoladeletter S.
De chocoladeletter wordt gemaakt van heerlijke melkchocolade en afgewerkt met een dun laagje witte chocolade, waarop een stijlvolle Sinterklaasprint is aangebracht.
Dankzij de feestelijke uitstraling en luxe afwerking is deze chocoladeletter een smaakvol cadeau voor medewerkers, klanten, relaties, vrienden of familie tijdens Sinterklaas.
De combinatie van romige chocolade en elegante bedrukking zorgt voor een echte feestelijke beleving.
De chocoladeletter weegt maar liefst 200 gram.
Melkchocoladeletter S met stijlvolle “Fijne Sinterklaas” print en luxe uitstraling.
| Artikelnummer | CL00222.004 |
|---|---|
| Brutogewicht | 235g |
| Nettogewicht | 200g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x153x20mm |
| Brievenbus | Ja |
| EAN | 8720941526385 |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |






































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.