PRINT chocoladeletter met eigen logoschildje
Van onze unieke PRINT chocoladeletters hebben wij een drietal vrolijke en fleurige standaard designs ontwikkeld, die je kunt personaliseren met jouw eigen logoschildje.
Deze bijzondere chocoladeletters zijn verkrijgbaar vanaf 10 stuks en bieden volop mogelijkheden om een persoonlijk en opvallend cadeau samen te stellen.
Ontwerp jouw eigen schildje met bijvoorbeeld een bedrijfslogo, naam van de ontvanger, foto, persoonlijke boodschap of creatieve tekst. Vrijwel alles is mogelijk — jij bepaalt het ontwerp.
Iedere chocoladeletter wordt stijlvol verpakt in een luxe rode geschenkdoos, waardoor het cadeau direct klaar is om uit te delen.
Een feestelijke PRINT chocoladeletter met persoonlijke uitstraling en luxe presentatie.
| Artikelnummer | LL00109.002 |
|---|---|
| Brutogewicht | 240g |
| Nettogewicht | 205g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x153x20mm |
| EAN | 8720941524046 |
| Brievenbus | Ja |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |




































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.