Luxe chocoladeletter S “Strooigoed” | melk | 200 gram
Je zou de kruidnoten bijna willen oppakken — zó scherp is de afbeelding van het strooigoed op deze luxe chocoladeletter S gedrukt.
De chocoladeletter wordt gemaakt van heerlijke melkchocolade en combineert de feestelijke sfeer van Sinterklaas met een opvallende en smaakvolle bedrukking.
Deze chocoladeletter biedt werkelijk the best of both worlds: de smaak van luxe chocolade én de gezellige uitstraling van traditioneel strooigoed.
Een origineel en feestelijk cadeau voor medewerkers, klanten, relaties, vrienden of familie tijdens Sinterklaas.
De chocoladeletter weegt maar liefst 200 gram.
Melkchocoladeletter S met haarscherpe strooigoed-print voor een extra feestelijke Sinterklaasbeleving.
| Artikelnummer | CL00222.005 |
|---|---|
| Brutogewicht | 235g |
| Nettogewicht | 200g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x153x20mm |
| Brievenbus | Ja |
| EAN | 8720941526392 |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |





































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.