Luxe chocoladeletter S discodip | melk | 200 gram
Samen genieten van chocolade én kleurrijke discodip? Deze luxe chocoladeletter S combineert heerlijke melkchocolade met vrolijke discodip van chocolade omhulde cereal korrels.
De chocoladeletter bestaat uit drie afzonderlijke delen, waardoor het een ideaal chocoladegeschenk is om samen te delen tijdens Sinterklaas.
Alle drie de letterdelen worden gemaakt van duurzame Belgische melkchocolade van het topmerk Barry Callebaut.
Dankzij de kleurrijke decoratie en luxe uitstraling is deze chocoladeletter een feestelijke en originele traktatie voor jong en oud.
De chocoladeletter weegt maar liefst 200 gram.
Duurzame melkchocoladeletter S met kleurrijke discodip en deelbare chocolade stukken.
| Artikelnummer | SL00023.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 245g |
| Nettogewicht | 200g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x153x20mm |
| Brievenbus | Ja |
| EAN | 8720941528723 |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |



































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.