PRINT chocoladeletter – standaard design | luxe geschenkdoos
Van onze unieke PRINT chocoladeletter hebben wij een aantal vrolijke en kleurrijke standaard designs in het assortiment opgenomen.
Deze chocoladeletter is voorzien van het afgebeelde design en is eenvoudig per stuk te bestellen. Perfect als origineel cadeau of opvallende verrassing voor iedere chocoladeliefhebber.
De letter wordt verpakt in een luxe rode geschenkdoos, wat zorgt voor een feestelijke en verzorgde uitstraling.
Een unieke chocoladeletter met kleurrijke print — direct klaar om cadeau te geven.
| Artikelnummer | CL00222.006 |
|---|---|
| Brutogewicht | 235g |
| Nettogewicht | 200g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x153x20mm |
| EAN | 8720941526408 |
| Brievenbus | Ja |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |






















































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.