Witte chocoladeletter M met logo of tekst | marsepeinen schildje
Deze heerlijke witte chocoladeletter M van maar liefst 200 gram wordt voorzien van een persoonlijk marsepeinen schildje met jouw eigen logo, naam of wensetekst.
Het schildje heeft een formaat van 7 x 2,5 cm en zorgt voor een unieke en persoonlijke uitstraling.
De logoletter M wit is verkrijgbaar vanaf 10 stuks en wordt per stuk verpakt in een stijlvolle rode vensterdoos.
Dankzij de romige witte chocolade en de persoonlijke bedrukking is dit een origineel cadeau voor medewerkers, collega’s of zakelijke relaties.
200 gram witte chocolade met gepersonaliseerd marsepeinen schildje.
| Artikelnummer | LL00077.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 240g |
| Nettogewicht | 205g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x153x20mm |
| EAN | 8720941523056 |
| Brievenbus | Ja |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |




































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.