Pure chocoladeletter B met logo, foto of tekst | gepersonaliseerd schildje
Maak deze pure chocoladeletter B extra persoonlijk met jouw eigen foto, bedrijfslogo of wensetekst op een marsepeinen schildje.
Het marsepeinen schildje heeft een formaat van 7 x 2,5 cm en biedt ruimte voor een unieke personalisatie die perfect past bij jouw boodschap of huisstijl.
De chocoladeletter weegt maar liefst 200 gram, wordt verpakt in een luxe rode geschenkdoos en is gemaakt van duurzaam geproduceerde Cocoa Horizons Belgische chocolade.
Dankzij de intense smaak van de pure chocolade en de persoonlijke bedrukking is dit een origineel en smaakvol cadeau voor medewerkers, collega’s of relaties.
200 gram pure Belgische chocolade met een persoonlijk marsepeinen schildje.
| Artikelnummer | LL00009.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 240g |
| Nettogewicht | 205g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x153x20mm |
| EAN | 8720941517659 |
| Brievenbus | Ja |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |




































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.