Chocotelegram® “Merry Xmas & a Happy New Year” met logo
Stuur deze Kerst eens een Chocotelegram® in plaats van het gebruikelijke kaartje.
Met 30 chocoladeblokjes wordt de feestelijke tekst “Merry Xmas & a Happy New Year” gevormd.
Op één van de blokjes kun je jouw eigen bedrijfslogo of foto laten plaatsen, waardoor dit chocoladecadeau een persoonlijke en professionele uitstraling krijgt.
Een originele en smakelijke manier om jouw kerst- en nieuwjaarswens over te brengen aan klanten, collega’s, medewerkers, relaties, vrienden of familie.
Het geheel wordt feestelijk verpakt in een mooie geschenkdoos, zodat het direct klaar is om te geven of te versturen.
30 chocoladeblokjes met kerst- en nieuwjaarsboodschap, inclusief ruimte voor jouw logo of foto.
| Artikelnummer | CT00010.004 |
|---|---|
| Brutogewicht | 425g |
| Nettogewicht | 285g |
| Afmetingen (LxBxH) | 290x96x23mm |
| Brievenbus | Ja |
| EAN | 8720941517895 |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |




































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.