ChocoTelegram® 20 – chocolade met eigen tekst | gepersonaliseerd chocolade cadeau
Wil je een boodschap met impact in chocolade overbrengen? Met de ChocoTelegram® 20 creëer je eenvoudig jouw eigen chocolade met tekst. Met twee rijen van 10 chocoladeblokjes met letters stel je een krachtige en persoonlijke chocolade boodschap samen.
Dankzij de indeling van 2 rijen is deze chocolade tekst perfect voor langere woorden op één regel, wat zorgt voor een optimale leesbaarheid van jouw chocolade telegram. Ideaal voor een persoonlijk chocolade cadeau, bedankje of felicitatie.
Klik op "personaliseer je chocolade" en typ jouw eigen chocolade telegram. Combineer letters, cijfers en symbolen en speel met de verschillende formaten om jouw perfecte gepersonaliseerde chocolade samen te stellen.
Dit chocolade cadeau met eigen tekst wordt gemaakt van duurzame Belgische chocolade van Barry Callebaut en staat garant voor kwaliteit en smaak. Verpakt in een luxe rode geschenkdoos is het direct klaar om te geven of te versturen.
200 gram chocolade, volledig gepersonaliseerd — jouw boodschap met maximale impact.
| Artikelnummer | CT00009.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 310g |
| Nettogewicht | 190g |
| Afmetingen (LxBxH) | 290x96x23mm |
| EAN | 8720941517628 |
| Brievenbus | Ja |
| Geefmoment - consument | Afscheid, Bedankt, Beterschap, Denken aan, Gefeliciteerd, Jubileum, Liefde, Nieuwe baan, Sorry, Sterkte, Verhuizing, Verjaardag |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Ja |






























