ChocoTelegram 14 – Hart voor de Zorg chocolade | melkchocolade
Laat zien dat je echt hart voor de zorg hebt. Met deze ChocoTelegram 14 geef je een chocolade geschenk voor zorgmedewerkers dat waardering op een warme en persoonlijke manier overbrengt.
De 14 chocoladeblokjes vormen samen de tekst “Hart voor de zorg”, aangevuld met kleurrijke zorgblokjes. Gemaakt van romige melkchocolade zorgt dit voor een smaakvol én visueel sterk geheel.
Dit chocolade cadeau voor Dag van de Zorg is perfect om uit te delen, te versturen of persoonlijk te overhandigen aan collega’s en zorgprofessionals. Een klein gebaar dat oprecht wordt gewaardeerd.
Verpakt in een luxe geschenkdoos en gemaakt van hoogwaardige chocolade, is dit een toegankelijk en doordacht chocolade relatiegeschenk.
Een zoete waardering voor iedereen met een hart voor de zorg.
| Artikelnummer | CT00004.008 |
|---|---|
| Brutogewicht | 245g |
| Nettogewicht | 133g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x125x23mm |
| EAN | 8720941508886 |
| Geefmoment - zakelijk | Dag van de zorg |
| Brievenbus | Ja |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |





































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.