Chocoladeletter K – pure chocolade | vegan | rode geschenkdoos | 200g
Deze heerlijke chocoladeletter K wordt gemaakt van rijke pure Belgische chocolade met een intense en volle chocoladesmaak.
De chocoladeletter weegt maar liefst 200 gram en wordt vervaardigd van duurzaam geproduceerde Cocoa Horizons chocolade van het Belgische chocolademerk Barry Callebaut.
Niet alleen smaakvol, maar ook verantwoord geproduceerd. Deze pure chocoladeletter is bovendien 100% vegan.
De letter wordt verpakt in een stijlvolle rode geschenkdoos, waardoor het direct klaar is om cadeau te geven.
200 gram pure Belgische chocolade — duurzaam, vegan en vol van smaak.
| Artikelnummer | CL00130.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 235g |
| Nettogewicht | 200g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x153x20mm |
| EAN | 8720941524749 |
| Brievenbus | Ja |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |




































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.