Chocoladeletter I – melkchocolade | rode vensterdoos | 80g
Heb je 1 of meerdere chocoladeletters I nodig? Deze heerlijke melkchocoladeletter is eenvoudig online te bestellen vanaf 1 stuk.
De chocoladeletter I weegt 80 gram en wordt gemaakt van overheerlijke Belgische melkchocolade met een volle en romige smaak.
Niet alleen lekker, maar ook verantwoord: wij werken uitsluitend met duurzaam geproduceerde Cocoa Horizons chocolade van Barry Callebaut. Zo geniet je van topkwaliteit chocolade met aandacht voor mens en milieu.
De chocoladeletter wordt per stuk verpakt in een stijlvolle rode vensterdoos, waardoor het direct klaar is om cadeau te geven.
80 gram Belgische chocolade — duurzaam, smaakvol en perfect verpakt.
| Artikelnummer | CL00099.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 110g |
| Nettogewicht | 80g |
| Afmetingen (LxBxH) | 155x125x20mm |
| EAN | 8720941523674 |
| Brievenbus | Ja |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |



































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.