ChocoTelegram® 14 – happy b-day | chocolade verjaardag cadeau melk/wit 133g
Vier een verjaardag op een originele manier met de ChocoTelegram® 14 met de tekst “happy b-day”. Een feestelijk chocolade cadeau met tekst dat gegarandeerd in de smaak valt.
Dit chocolade telegram bestaat uit 14 chocoladeblokjes met letters en combineert melkchocolade met witte chocolade voor een speels en duidelijk contrast.
Ideaal als verjaardag cadeau voor collega’s, vrienden of familie. Een persoonlijk en smakelijk chocolade geschenk voor elke jarige.
Dit chocolade cadeau is direct klaar om te geven of te versturen en maakt elke verjaardag nét wat zoeter.
133 gram chocolade — een feestelijke felicitatie in chocolade.
| Artikelnummer | CT00004.386 |
|---|---|
| Brutogewicht | 245g |
| Nettogewicht | 133g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x125x23mm |
| Brievenbus | Ja |
| EAN | 8720941529294 |
| Geefmoment - consument | Verjaardag |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |




































