Wrap je eigen brand om chocolade
Een chocoladereep is nooit zomaar een giveaway. Het is een moment. Een glimlach. Een boodschap die blijft hangen — tot de laatste hap.
Met deze gepersonaliseerde melkchocolade reep ontwerp je zelf een hoogwaardige wikkel die jouw merk strak om de reep wrapt. Bovendien check je in de 3D preview realtime je ontwerp. Volledig in jouw stijl. Volledig jouw verhaal.
Via de editor ontwerp je de wikkel eenvoudig zelf. Bestelbaar vanaf 1 stuk — dus perfect voor kleine acties én grote campagnes.
- Volledig bedrukte, stevige kartonnen wikkel
- Romige melkchocolade van hoge kwaliteit
- Vanaf 1 stuk te bestellen
- Ideaal als relatiegeschenk, eventgiveaway of direct mail
Geen flyer. Geen standaard merch. Een eetbaar merkstatement.
| Artikelnummer | CB00001.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 121g |
| Nettogewicht | 100g |
| Afmetingen (LxBxH) | 165x81x9mm |
| Geefmoment - zakelijk | Dag van de zorg, Secretaressedag |
| Brievenbus | Ja |
| EAN | 8720941500057 |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Ja |

































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.