Bedrukte chocolaatjes, voorzien van vrolijke paasdecoraties. Een assortiment, 100 stuks, met verschillende paasdesigns.
| Artikelnummer | SA00023.002 |
|---|---|
| Brutogewicht | 1.100g |
| Nettogewicht | 1g |
| Afmetingen (LxBxH) | 225x295x75mm |
| Brievenbus | Ja |
| EAN | 8720941529010 |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |


































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.