Luxe chocolade kruidnoten mix in gouden tray
Een stijlvolle gouden tray gevuld met maar liefst 150 gram luxe chocolade kruidnoten in een heerlijke mix van melk-, witte- en pure chocolade.
Deze typisch Hollandse lekkernij combineert krokante kruidnoten met romige en intense chocolade voor een echte Sinterklaastraktatie.
Het geheel wordt verpakt in een luxe vensterdoos, waardoor de feestelijke inhoud mooi zichtbaar blijft.
Een origineel alternatief voor de traditionele Sinterklaasletter — vertrouwd, feestelijk en verrassend lekker.
150 gram luxe chocolade kruidnoten in melk, wit en puur, verpakt in een stijlvolle vensterdoos.
| Artikelnummer | SA00015.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 185g |
| Nettogewicht | 150g |
| Afmetingen (LxBxH) | 150x210x20mm |
| Brievenbus | Ja |
| EAN | 8720941529492 |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |




































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.