Praliné chocoladeletter S van melkchocolade
Deze luxe chocoladeletter S is gevuld met een romige hazelnootpraliné en omhuld met een heerlijke laag Belgische melkchocolade.
De combinatie van zachte pralinévulling en romige melkchocolade zorgt voor een rijke en verfijnde smaakbeleving.
De pralinéletter weegt maar liefst 200 gram en wordt stijlvol verpakt in een mooie rode vensterdoos.
Een luxe en smaakvol cadeau voor Sinterklaas, perfect om medewerkers, relaties, vrienden of familie mee te verrassen.
200 gram Belgische melkchocolade gevuld met romige hazelnootpraliné.
| Artikelnummer | SL00006.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 235g |
| Nettogewicht | 200g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x153x20mm |
| EAN | 8720941513644 |
| Brievenbus | Ja |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |




































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.