Chocoladeletter met drie smaken | melk, wit & puur
Kun je niet kiezen tussen melk, wit of puur? Dan is deze bijzondere chocoladeletter met drie smaken de perfecte keuze.
De sierlijke chocoladeletter bestaat uit drie gelijke letterstukken: één deel melkchocolade, één deel witte chocolade en één deel pure chocolade.
De volgorde van de smaken varieert per letter, maar iedere chocoladeletter bevat altijd alle drie de smaken voor een verrassende en veelzijdige chocoladebeleving.
Ideaal voor mensen die graag willen genieten van meerdere chocoladesmaken in één feestelijke chocoladeletter.
Drie verschillende chocoladesmaken gecombineerd in één unieke chocoladeletter.
| Artikelnummer | SL00001.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 240g |
| Nettogewicht | 200g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x153x20mm |
| EAN | 8720941500156 |
| Brievenbus | Ja |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |





































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.