ChocoTelegram® 7 – Thanks | chocolade bedankje melkchocolade
Wil je iemand op een simpele maar effectieve manier bedanken? Met de ChocoTelegram® 7 met de tekst “Thanks” geef je een compact en stijlvol chocolade bedankje.
Dit chocolade telegram bestaat uit 7 chocoladeblokjes met letters (1 rij van 7), waarbij de letters en het leesteken zijn gemaakt van Belgische melkchocolade. Een duidelijke boodschap in een smakelijke vorm.
Ideaal als bedank cadeau voor collega’s, medewerkers of relaties. Klein van formaat, maar groots in waardering.
Het ChocoTelegram® wordt verpakt in een luxe rode geschenkverpakking en verzonden in een stevige witte omdoos. Hierdoor is het direct klaar om te geven of te versturen.
7 chocoladeblokjes — een klein gebaar met een grote boodschap.
| Artikelnummer | CT00003.002 |
|---|---|
| Brutogewicht | 151g |
| Nettogewicht | 66g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x125x23mm |
| EAN | 8720941505946 |
| Brievenbus | Ja |
| Geefmoment - consument | Bedankt, Waardering |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |






































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.