Chocolade paaskuiken met logo – gepersonaliseerde Paas chocolade
Op zoek naar een origineel chocolade Paasgeschenk met logo? Met dit chocolade paaskuiken met eigen ontwerp geef je een opvallende en smaakvolle Paasattentie die direct de aandacht trekt.
Het kuiken bestaat uit een melkchocolade plak (150 gram) met een marsepeinen laag waarop jouw logo, foto of ontwerp haarscherp wordt geprint. Een unieke combinatie van vorm, personalisatie en smaak.
Gemaakt van duurzame Barry Callebaut chocolade (Cocoa Horizons), biedt deze gepersonaliseerde Paas chocolade niet alleen een sterke uitstraling, maar ook een hoogwaardige kwaliteit.
Dankzij het speciale printproces met eetbare kleurstoffen komt jouw ontwerp perfect tot leven op de chocolade. Verpakt in een opvallende gele vensterdoos is dit chocolade Paasgeschenk direct klaar om te geven of te versturen.
Een creatieve Paasattentie die jouw merk laat opvallen.
| Artikelnummer | CS00005.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 210g |
| Nettogewicht | 175g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x153x20mm |
| EAN | 8720941512005 |
| Brievenbus | Ja |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |


































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.