Chocolade PRINT-letter – gepersonaliseerde chocoladeletter met eigen ontwerp
Verras medewerkers, collega’s of relaties met een écht uniek cadeau: een stijlvolle chocoladeletter met full-color bedrukking. Laat jouw creativiteit de vrije loop en ontwerp een volledig gepersonaliseerde chocoladeletter met bijvoorbeeld een bedrijfslogo, afbeelding of zelfs een kleurrijke foto.
Geen ontwerp is te gek. Maak jouw eigen chocolade PRINT-letter helemaal naar wens en creëer een opvallend en smakelijk relatiegeschenk dat gegarandeerd indruk maakt.
De chocoladeletters zijn al verkrijgbaar vanaf 10 stuks, waardoor ze perfect zijn voor zowel kleine als grote bestellingen.
Hulp nodig bij het ontwerp? Bij grotere aantallen vanaf 100 stuks ondersteunen wij graag met het design. Onze studiokosten bedragen € 60 per uur en in de meeste gevallen is een ontwerp binnen één à twee uur gerealiseerd.
Een gepersonaliseerde chocoladeletter met logo of foto — origineel, opvallend en onweerstaanbaar lekker.
| Artikelnummer | CL00222.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 235g |
| Nettogewicht | 200g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x153x20mm |
| EAN | 8720941526354 |
| Brievenbus | Ja |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Ja |




































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.