Chocolade wenskaart 35 blokjes – foto op chocolade in luxe cadeaublik
Op zoek naar een chocolade wenskaart met foto die nét even anders is? Deze variant in een luxe cadeaublik combineert een blijvende verpakking met een indrukwekkende foto op chocolade.
Jouw afbeelding wordt haarscherp geprint op 35 chocoladeblokjes, gemaakt van een combinatie van melk- en witte chocolade. Samen vormen ze één krachtig geheel waarin jouw foto perfect tot zijn recht komt.
Dankzij een speciaal printproces met eetbare kleurstoffen wordt jouw ontwerp nauwkeurig op de chocolade aangebracht. Gemaakt van duurzame Barry Callebaut chocolade (Cocoa Horizons), wat zorgt voor een premium uitstraling en smaak.
Deze gepersonaliseerde chocolade met foto is ideaal als cadeau, relatiegeschenk of opvallend aandenken. Het luxe blik maakt het geheel extra bijzonder en zorgt ervoor dat het geschenk blijft.
Een blijvende verpakking met een moment om van te genieten.
| Artikelnummer | CI00014.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 609g |
| Nettogewicht | 385g |
| Afmetingen (LxBxH) | 230x180x24mm |
| EAN | 8720941519226 |
| Brievenbus | Ja |
| Geefmoment - consument | Afscheid, Bedankt, Beterschap, Denken aan, Gefeliciteerd, Jubileum, Liefde, Nieuwe baan, Sorry, Sterkte, Verhuizing, Verjaardag |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |




































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.