Chocolaatjes Pasen met logo – 18 stuks | Paas chocolade relatiegeschenk
Op zoek naar een opvallend Paas relatiegeschenk met logo? Met deze set van 18 chocolaatjes met paasprint combineer je feestelijke chocolade met jouw eigen branding.
De chocolaatjes zijn voorzien van 4 verschillende sfeervolle paasdesigns. Op één van de blokjes wordt jouw bedrijfslogo op chocolade geprint — in full color of één kleur, zonder prijsverschil.
Dit chocolade Paasgeschenk met logo is ideaal om klanten, medewerkers en relaties te verrassen. Een smakelijke manier om jouw merk zichtbaar te maken tijdens de Paasdagen.
Perfect als Paas mailing: wij kunnen dit chocolade cadeau direct voor je versturen naar 1 of zelfs 10.000 adressen.
18 chocolaatjes — een feestelijke Paasactie met jouw logo in de hoofdrol.
| Artikelnummer | CG00007.005 |
|---|---|
| Brutogewicht | 232g |
| Nettogewicht | 198g |
| Afmetingen (LxBxH) | 200x115x15mm |
| EAN | 8720941514504 |
| Brievenbus | Ja |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |






































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.